Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Witaj Święty Mikołaju.

Mija kolejny rok, nadszedł miesiąc grudzień. Swoją podróż po wszystkich zakątkach Ziemi rozpoczął poczciwy Święty Mikołaj. Czy zawita i do nas? Czy byliśmy grzeczni? Co nam przyniesie….?

Tego typu pytania przemykały w myślach wszystkich naszych klubowiczów, przyzwyczajonych już przecież do corocznych wizyt sędziwego obieżyświata. Los sprawił, że z powodów niezależnych od Klubu - zapewne na skutek zaplanowanych działań Mikołaja, zmienić trzeba było harmonogram czwartkowych zajęć. Dzięki zaistniałej w ten sposób sytuacji, wszystkie grupy ćwiczących miały okazje zebrać się w tym samym czasie na wspólnej ceremonii w dojo /sali ćwiczeń/.  I to był właśnie moment, który wykorzystał przebiegły i mądry Staruszek. Pada komenda „mokuso”! Wszyscy zamykają oczy, koncentrują się, wyciszają organizm i słyszą……. dzwoneczki. Dzwoneczki? Skąd tu dzwoneczki? Czyżby Mikołaj i prezenty? A może rózgi? „Mokuso Yame”! Koniec  medytacji, otwierają się oczy, szybkie spojrzenia w kierunku drzwi wejściowych. A tam czerwień stroju, biel brody, pastorał, rózgi, Śnieżynki, no i worek z prezentami. Hura! Znowu odwiedził nas Święty Mikołaj. Ogólne poruszenie, niedowierzenie i zadowolenie najmłodszych, konsternacja starszych – byłem grzeczny, czy też nie. Dobroć i mądrość naszego Gościa, sprawiły jednak, że wszystkie grzeszki i nieposłuszeństwa zostały wybaczone i każdy z obecnych mógł cieszyć się z otrzymanego prezentu. Po wręczeniu darów i krótkiej rozmowie z klubowiczami, Mikołaj stanął jeszcze do pamiątkowego zdjęcia, po czym ruszył w dalszą podróż.  Ale nie martwmy się, jak co roku obiecał, że wróci jeszcze do nas – jeśli bardzo tego będziemy chcieli. A my już tęsknimy. Do zobaczenia za rok.

/GALERIA/

Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 7 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114737 osób (od 19.12.2011r.)