Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Udany egzamin Joanny Janiak na 1 kyu.

 Dnia 12 czerwca 2015 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w Krakowie-Nowej Hucie, odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (2 i 1 kyu), do którego przystąpiło 71 zawodników z 27 klubów Oyama karate.

W dniu tym, wśród grona pretendentów na stopień 1 kyu znalazła się zawodniczka naszego Klubu Joanna Janiak. Test prowadził Hanshi Jan Dyduch 8 dan wraz z komisją egzaminacyjną. Całość sprawdzianu umiejętności zdających podzielona została na dwie części. W części pierwszej /technicznej/, zawodnicy prezentowali głównie podstawowe kopnięcia, kihon kata, oraz formy z Tonfą i Bo. Część druga to walki, które przeprowadzone zostały w systemie Semi-knockdown (t.j. w kaskach i ochraniaczach, bez prawa stosowania kopnięć frontalnych na strefę jodan). Wszystkie pojedynki nadzorowali liczni instruktorzy oraz posiadaczy stopni mistrzowskich. Komisja egzaminacyjna pozytywnie oceniła poziom przygotowania 41 kandydatów. W grupie tej znalazła się również sempai Asia, zdając egzamin bezbłędnie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy udanych przygotowań do przyszłorocznego egzaminu na stopień mistrzowski 1 Dan.
OSU!!!
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 6 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114736 osób (od 19.12.2011r.)