Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

V Piknik rodzinny Oyama Karate

 Wakacje coraz bliżej, ostatnie treningi przed nami. Ale za nami kolejny już klubowy piknik rodzinny, zorganizowany z okazji  powitania lata. Po pracowitym sezonie, przyszła pora na wspólne spotkanie przy grillu w przyjacielskiej atmosferze, zgodnej z duchem Oyama Karate.

Wzorem poprzednich lat,  miejscem spotkania członków klubu, ich rodzin i zaproszonych gości, był ogródek rekreacyjny przy obiekcie MOSiR w Kole. Tym razem Zarząd Klubu zdecydował, że  impreza odbędzie się  20 czerwca 2015 roku. W dniu tym, około 200 osobowa grupa uczestników imprezy spotkała się, by wspólnie kosztować  grillowanych produktów mięsnych, oraz różnorodnych smakołyków w formie ciast, słodyczy i owoców, zakupionych bądź przygotowanych przez niezawodnych jak zawsze rodziców. Aby zapobiec monotonii i powielania schematów z poprzednich lat, organizatorzy festynu postanowili zapewnić uczestnikom nowe atrakcje. Dlatego też nowością w tym roku, była dmuchana zjeżdżalnia, która na długi okres wypełniła czas wszystkim dzieciom biorącym udział w spotkaniu. Strzałem w dziesiątkę, było również zaproszenie pana Arkadiusza Gołębowskiego z MDK w Kole. Poprowadził on, cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia plastyczne z wykorzystaniem gliny. Podczas ich trwania, młodzi plastycy stworzyli wiele „dzieł sztuki”, którymi  mogli pochwalić się przed rodzicami i pozostałymi uczestnikami zabawy. Tradycyjnie, nie zabrało zawsze oczekiwanej z niecierpliwością  kolskiej policji i prezentacji posiadanego przez nich sprzętu. Wszyscy klubowicze, otrzymali na pamiątkę od gospodarzy pikniku kubki termiczne z klubowym nadrukiem, które na pewno przydadzą się podczas  nadchodzących wakacji.
Zarząd KKSW pragnie podziękować Powiatowi Kolskiemu i MOSiR w Kole, za wsparcie organizacji imprezy .
Serdecznie dziękujemy za pomoc firmie budowlanej KRISBUD - Krzysztof Orlikowski, firmie OKULISTA-OPTYK Joanna i Marcin Bartela, panu Oktawianowi Kieszkowskiemu, panu Arkadiuszowi Gołębowskiemu, pracownikom kolskiej Policji, ekipie grillującej oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku.