Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

Letni Obóz KKSW – Białka Tatrzańska 2015.

         W niedzielę 19 lipca, do domów powrócili uczestnicy kolejnego obozu sportowo–rekreacyjnego, zorganizowanego przez Kolski Klub Sportów Walki. Po zeszłorocznym pobycie w nadmorskiej Pogorzelicy, ponownie przyszła kolej na malowniczą Białkę Tatrzańską. Wzorem poprzednich lat, organizator na miejsce placówki wypoczynku wybrał sprawdzony od lat pensjonat „ Pod Tatrami”. Tam w terminie od 08.07.2015 do 19.07.2015 roku, 40 osobowa grupa dzieci i młodzieży, miała okazję aktywnie wypoczywać, realizując bogaty program pobytu. Tak więc, w czasie przebywania w miejscu zakwaterowania, poza treningami karate, korzystali oni z boisk do piłki nożnej i siatkowej, grali w ringo, unihokeja, kometkę, tenisa stołowego, cymbergaja czy też uczestniczyli w zajęciach świetlicowych i wieczornych dyskotekach. Nowością tego obozu było urozmaicenie dostępnych atrakcji o możliwość sprawdzenia swojego zmysłu równowagi podczas chodzenia po rozciągniętej taśmie - slickline. Głównymi punktami programu, były jednak piesze i autokarowe wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Młodzi  turyści wraz z przewodnikiem górskim, dwukrotnie udali się do Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie pieszo pokonali wielokilometrowe szlaki widokowe. Dzięki temu, zawędrowali do Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr na Wiktorówkach, z Polany Rusinowej podziwiali piękną panoramę Tatr, przyjrzeli się Wodogrzmotom Mickiewicza, odpoczywali w schronisku Roztoka, poznali Wyżnią Kirę Miętusią, Przysłop Miętusi i zwiedzili Muzeum Przyrodnicze w Zakopanem.  Wszyscy mieli okazję skorzystać z kąpieliska termalnego na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem, oraz spędzić miło czas w lunaparku w Rabce. Podczas wizyty w Niedzicy, obozowicze pokonali trudności parku linowego, zwiedzili Park Miniatur i bawili się  w Parku Rozrywki. Dodatkową atrakcją był rejs stateczkiem po zbiorniku Czorsztyńskim. Wzorem ubiegłych lat nie zabrakło pamiątkowych gadżetów w formie czapeczek i koszulek. Wszyscy obozowicze otrzymali dyplomy uczestnictwa i słodkie prezenty.
Nad całością wypoczynku czuwali wychowawcy Marlena Wojewoda i Szymon Sowiński, oraz kierownik sensei Krzysztof Wojewoda.
Wszyscy uczestnicy obozu letniego, składają serdeczne podziękowania Gminie Miejskiej Koło i Powiatowi Kolskiemu, oraz firmom „Sanitec” Koło i MZEC w Kole, za wsparcie jego organizacji.