Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM W KRAKOWIE

Przygotowanie do udziału w przyszłorocznym egzaminie na stopnie mistrzowskie, było głównym celem Ogólnopolskiego Seminarium OYAMA Karate, które odbyło się 10 października 2105r. w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone.
  Udział w nim wzięło około 260 osób, w tym  - oprócz  kandydatów do udziału w egzaminie - szefowie klubów, kierownicy wyszkolenia technicznego i instruktorzy klubowi. Do Krakowa przybyli także goście z Niemiec i Norwegii. W tak licznej grupie znaleźli się również pretendenci do czarnych pasów z Naszego Klubu, sempai Karolina Zielińska, Joanna Janiak i Mikołaj Michalak, a towarzyszyli im sensei Krzysztof Wojewoda i Prezes Klubu Marlena Wojewoda, która miała okazję omówić z Hansi Janem Dyduchem sprawy organizacyjne, związane z działalnością KKSW.
W czasie uroczystego otwarcia, Hanshi Jan Dyduch 8 dan podziękował zebranym za bardzo liczne przybycie i omówił program mityngu. Przedstawił także założenia przyszłorocznego Międzynarodowego Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjnego z udziałem Soshu Shigeru Oyamy 10 dan, organizowanego z okazji 25 lecia Oyama Karate w Polsce.  
Prezes OYAMA PFK wręczył także Sempai Wojciechowi Piątasowi (Norwegia) certyfikat przedstawiciela branżowego OYAMA IKF w Oslo.