Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Kolejne odwiedziny sędziwego Mikołaja.

Czerwony strój, biała broda, pastorał, Śnieżynki, no i worek z prezentami. Taki widok, to ”miód na serca” naszych klubowiczów.

Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku sędziwy Mikołaj nie zawiódł młodych karateków. Tym razem przyzwyczajeni do corocznych odwiedzin, nie dali się zaskoczyć miłemu gościowi i przywitali go z wielką radością. Pewnie pomógł w tym głośny dźwięk dzwoneczków, które słychać było dużo wcześniej, niż pojawił się Dobrotliwy Staruszek w towarzystwie miłych Śnieżynek. Ogólne poruszenie i zadowolenie wszystkich zebranych, bardzo ucieszyło naszego Gościa. A ponieważ, jak zwykle bardzo się spieszył, szybko przystąpił do wręczania prezentów. Jego wielka dobroć sprawiła, że żadna obecna osoba, nie odeszła bez podarunku, mimo drobnych występków popełnionych w tym roku. Po spełnieniu tak miłego obowiązku i krótkiej rozmowie z klubowiczami, Mikołaj stanął jeszcze do pamiątkowego zdjęcia. Potem pożegnał się z wszystkimi i ruszył w dalszą podróż.  Obiecał jednak, że wróci do nas, jeśli będziemy na niego czekali.  

 

Więc: DO ZOBACZENIA ZA ROK – CZEKAMY I DZIĘKUJEMY ZA WIZYTĘ.

Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 7 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114737 osób (od 19.12.2011r.)