Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

IV Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

 W dniu 04.03.2017 roku, młodzi zawodnicy naszego klubu, po raz czwarty zgromadzili się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Kole, aby walczyć o tytuły mistrzów KKSW w konkurencji kata.  

 
Wszystkich zebranych przywitał Zarząd Klubu, a imprezę swoją obecnością zaszczyciła pani Izabela Nuszkiewicz Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu przy Radzie Miejskiej w Kole. Głównym celem organizatorów zawodów, było wyłonienie zawodników, którzy reprezentować będą Klub w konkurencji kata, w zbliżających się Mistrzostwach Wielkopolski (Koło dn. 11.03.2017) i Mistrzostwach Polski (Turek dn. 25.03.2017). Turniej Kata podzielono na kategorie białych i kolorowych pasów z podziałem na wiek ćwiczących. Zmagania rozpoczęto od fazy eliminacyjnej. Po jej zakończeniu nastąpiła przerwa na posiłek, zapewniony przez Zarząd Klubu i Okręgową Spółdzielnię Mleczarską. Kolejnym etapem zmagań, były walki półfinałowe, a następnie finały. Ich zwycięzcy zostali Mistrzami Klubu.
Organizację imprezy finansowo wsparła Gmina Miejska Koło.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali:
- sędzia główny,  sensei Krzysztof Wojewoda;
- sędziowie maty, sempai: Adriana Wojewoda, Robert Szmagaj, Karol Łukaski, Arkadiusz Wojewoda oraz Karol Maluga – zaproszony do sędziowania przez sensei Wojewodę z grona rodziców;
- sekretariat w składzie: Monika Liczbińska, Marlena Wojewoda, Janusz Kujawski.
 
Wszystkim startującym  serdeczne gratulujemy sportowej postawy.
 
Wyniki  IV Mistrzostw Kolskiego Klubu Sportów Walki

 

Konkurencja  BIAŁE PASY

 

Kat. Dziecko – 7 lat                                                                       

1. Liczbiński Miłosz                                                                       

2. Szymczak Jan                                                                                             

3. Jóźwiakowski Wiktor                                                              

 

Kat. Dziecko 8-9 lat dziewczęta

1. Niżewska Maja

2. Wiśniewska Martyna

3. Starzec Maja

3. Kokocińska Wiktoria

 

Kat. Dziecko 8 lat chłopcy                                                          

 

1. Nowakowski Bartosz                                                              

2. Bojanowski Adam                                                                    

3. Kaiser Alex                                                                                  

3. Maciejewski Ignacy                                                                 

 

Kat. Dziecko 9 lat chłopcy

1. Antoni Maluga

2. Bąkowski Patryk

3. Marciniak Cezary

3. Płusa Igor

 

Kat. Dziecko 10 lat – chłopcy                                                    

1. Waberski Adam                                                                        

2. Latkowski błażej                                                                       

3. Czupryński Julian                                                                      

3. Lewicki Jakub

 

Kat. Młodzik dziewczęta

 

1. Kozicka Anna

2. Żmuda Marcelina

3. Ratajczyk Magdalena

 

Kat. Młodzik chłopcy

 

1. Czupryński Bartosz

2. Mendyk Mateusz

3. Ratajczyk Szymon

3. Sawicki Norbert

 

Konkurencja KOLOROWE PASY

 

Kat. Dziecko                                                                                    

 

1. Szostak Mateusz                                                                      

2. Supeł Zuzanna                                                                          

3. Czernielewski Jan                                                                    

3. Józefowicz Marcelina                                                                             

 

Kat. Młodzik

1. Mikołajczyk Tobiasz

2. Szczesiak Maria

3. Walczak Zuzanna

3. Ziółkowski Maciej

 

Kat. Junior dziewczęta                                                                

 

1. Wasielewska Maria                                                                 

2. Liczbińska Julia                                                                          

3. Woźniak Magdalena                                                               

 

Kat. Junior chłopcy

 

Konkurencja KOBUDO

1. Walczak Hubert

2. Szczesiak Jan

3. Czarkowski Filip

3. Michalczyk Miłosz

 

Kat. Młodzik                                                                                   

 

1. Mikołajczyk Tobiasz                                                                

2. Jóźwiak Kacper                                                                         

3. Ziółkowski Maciej                                                                    

3. Woziński Adam                                                                         

 

Kat. Junior

1. Wasielewska Maria

2. Szczesiak Jan

3. Gruberski Maciej

3. Michalczyk Miłosz

 
 
/GALERIA/
 
 
 
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 6 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114736 osób (od 19.12.2011r.)