Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Udany występ naszych zawodników w Kumite
W dniu 8 kwietnia 2017 roku, zawodnicy naszego klubu wzięli udział w II Otwartych Mistrzostwach Polski Centralnej Oyama Karate w Kumite. Organizatorem turnieju rozegranego w Sali sportowej przy Gimnazjum im. M. Kopernika w Ślesinie, był Koniński Klub Sportowy CENTRUM Oyama Karate.
Mistrzostwa odbyły się pod honorowym patronatem Burmistrza Ślesina, Pana Mariusza Jerzego Zaborowskiego. W zawodach wystartowało 92 zawodników z Piotrkowa Trybunalskiego, Krakowa, Koła, Turku, Łodzi, Torunia, Bydgoszcz i Konina. Walki przeprowadzono w konkurencjach Lekki Kontakt i Semi-knockdown wyłaniając najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowo-wagowych. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy, szefowie ośrodków pamiątkowe puchary, a wszyscy startujący zawodnicy okolicznościowe butony.
Po raz kolejny do składu reprezentacji Kolskiego Klubu Sportów Walki trener sensei Wojewoda włączył debiutantów, dając im szanse zdobycia doświadczenia turniejowego.
 
Wszyscy jego podopieczni wrócili do domów z medalami, a Arkadiusz Wojewoda i Tobiasz Mikołajczyk obronili tytuły wywalczone w poprzednim roku. Dużym hartem ducha wykazała się Maria Wasielewska, która w swoim debiucie stoczyła zacięte pojedynki  z przeciwniczkami dużo wyższym i cięższymi od siebie, co wzbudziło podziw uczestników turnieju.
Obowiązki kierownika ekipy sprawowała sensei Marlena Wojewoda, a zadania sekundantów wypełniali Janusz Kujawski i Arkadiusz Wojewoda.
 
Skład naszej reprezentacji i wyniki.
- konkurencja lekki kontakt:
 
1. Ziółkowski Maciej kat. Młodzik (10-12 lat) do 35 kg  miejsce 1
2. Mikołajczyk Tobiasz kat. Młodzik (10-12 lat) do 40 kg  miejsce 1
3. Oksiak Dominik kat. Junior Młodszy (12-14 lat) do 40 kg miejsce 2
 
- konkurencja semi-knockdown
 
1. Wojewoda Arkadiusz kat. Senior do 70 kg. miejsce 1
2. Karasiński Mikołaj kat. Junior starszy (14-16 lat) do 65 kg miejsce 2
3. Wasielewska Maria kat. Juniorka (14-16 lat) do 55 kg miejsce 3
4. Gruberski Maciej kat. Junior (14-16 lat) do 55 kg miejsce 3
5. Michalczyk Miłosz kat. Junior (14-16 lat) do 70 kg miejsce 3
6. Walczak Hubert kat. Junior starszy (14-16 lat) do 65 kg miejsce 3
 
/GALERIA/
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 7 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114737 osób (od 19.12.2011r.)