Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

Młodzi karatecy wrócili znad morza.

Po jedenastu dniach aktywnego wypoczynku na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, do domów powróciła 30-osobowa grupa uczestników letniego obozu sportowo-rekreacyjnego organizowanego przez nasz Klub. 
Młodzi wczasowicze zakwaterowani zostali w malowniczo położonymOśrodku Wczasowo Rekreacyjnym „Manta” w Pogorzelicy. Tam w okresie od 15.07 do 25.07.2017 r., wśród wysokich drzew sosnowego lasu w cichej i spokojnej okolicy, korzystając z przychylności pogody, realizowali bogaty program zajęć. Oprócz plażowania, kąpieli morskich, tradycyjnych zabaw, meczów piłki nożnej i siatkówki, mieli oni okazję sprawdzić się na ściance wspinaczkowej, pokonać trasę parku linowego, pochodzić po taśmie /slackline/ oraz pograć na plaży w rugby. Jak na klub sportów walki przystało, nie zabrakło oczywiście treningów Oyama Karate i Kickboxingu na piaszczystej plaży i w morskich falach.
Mając do dyspozycji autokar wycieczkowy, młodzi turyści ruszali również poza miejsce zakwaterowania. W drugim dniu pobytu udali się na poligon do Chełma Gryfickiego, aby przeżyć tam militarną przygodę. W trakcie 4-godzinnych zajęć przeszli wojskowe szkolenie prowadzone metodą musztry bojowej i poznali w pigułce „metodą na żywo” średniowieczne rytuały. Kolejna wyprawa to zwiedzanie portu w Kołobrzegui i morski rejs statkiem „Pirat”. Następna eskapada to wycieczka do Parku Rozrywki w Zieleniewie, gdzie obozowicze spędzili czas, korzystając bez ograniczeń z licznie przygotowanych dla nich atrakcji. A były to między innymi: przejażdżki konne, zwiedzanie mini  zoo, wspinaczka na ściankę, chodzenie w „kuli wodnej” i ujeżdżanie mechanicznego byka. Nad bezpieczeństwem uczestników wypoczynku czuwała kadra w składzie: sensei Krzysztof i Marlena Wojewoda oraz sempai Adriana Wojewoda.
Organizację imprezy wsparła Gmina Miejska Koło i Powiat Kolski, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. 
OSU !