Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Obóz szkoleniowy w Białce Tatrzańskiej.

 Dzięki pozyskaniu środków finansowych  w ramach realizacji programu „Klub” ogłoszonego i wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, nasi zawodnicy mogli podnosić swoje umiejętności sportowe w trakcie zgrupowania w Białce Tatrzańskiej.

Zgrupowanie odbyło się  w dniach od 22 do 28.08.2017 i poświęcone było szkoleniu z zakresu kata i walki sportowej. Młodzi karatecy poświęcili czas wakacyjnego odpoczynku, aby pod okiem sensei Krzysztofa Wojewody w górskich warunkach przygotować formę na nadchodzący sezon. Oprócz codziennych zajęć szkoleniowych w ramach treningu uczestnicy obozu wybrali się w Tatry, pokonując szlak do Pięciu Stawów Polskich. Dla zrelaksowania organizmu skorzystali oni również z atrakcji lunaparku „Rabkoland” i kąpieliska na Polanie Szymoszkowej. Dalszy proces szkoleniowy czeka ich w trakcie systematycznych zajęć, na które serdecznie zapraszają wszystkich chętnych. 
/GALERIA/
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 6 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114736 osób (od 19.12.2011r.)