Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Egzamin na stopnie uczniowskie kyu.

Ponad 60-cio osobowa grupa młodych karateków, zebrała się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole, aby przystąpić do egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

 

Dnia 27.03.2018 roku członkowie Kolskiego klubu Sportów Walki przystąpili do sprawdzianu swoich umiejętności technicznych, starając się o zdobycie kolejnego pasa w Oyama Karate. Tym razem pełniący obowiązki egzaminatora z ramienia Oyama PFK sensei Krzysztof Wojewoda zdecydował o przeprowadzeniu testu w dwóch turach z podziałem na białe i kolorowe pasy. Młodzi karatecy podeszli do egzaminu pełni werwy. Nie zabrakło jednak oznak zdenerwowania wywołanego narastającym stresem, który towarzyszył zwłaszcza najmłodszym uczestnikom, stawiającym swoje pierwsze kroki w karate. Pretendenci do wyższych stopni kyu musieli dopełnić formalności, tocząc walki ze zmieniającymi się partnerami, co wymagało od nich dobrego przygotowania kondycyjnego.  Zdający spełnili wymagane przez sensei Wojewodę kryteria i zaliczyli egzamin pozytywnie.
 
 Gratulujemy uzyskania kolejnych stopni kyu. OSU! 
 
/GALERIA/
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 6 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114736 osób (od 19.12.2011r.)