Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Kumite
W dniu 7 października 2018 roku, w reprezentacyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA LEGIONOWO, w Legionowie odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite. Jego organizatorem był UKS Mazowieckie Centrum Karate na czele z Sensei Dariuszem Kowalskim 3 dan.
 
 
W imprezie wystartowało ponad 130 zawodników z 14 klubów (Białystok, Radom, Tarnobrzeg, Łódź, Oświęcim, Kozienice, Koło, Otwock, Turek, Darłowo, Rzeszów, Legionowo, Szydłowiec i Warszawa). Gościem specjalnym Pucharu był Sensei Ryszard Korczyński 4 dan (USA) założyciel ośrodka i wieloletni trener Oyama Karate w Legionowie. Barwy naszego klubu reprezentował sempai Arkadiusz Wojewoda, który mimo kontuzji postanowił sprawdzić swoją formę i poczuć atmosferę rywalizacji turniejowej. Ostatecznie nasz zawodnik wywalczył brązowy medal w kategorii młodzieżowców do 70 kg. Finaliści otrzymali okazałe puchary, medale i dyplomy. Za pierwsze miejsca, dodatkowo karty podarunkowe i słodkie prezenty.
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 7 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114737 osób (od 19.12.2011r.)