Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

Ogólnopolskie Seminarium Oyama PFK

 W dniach 13-14 października 2018 r., przedstawiciele naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskim Seminarium OYAMA PFK poświęconemu Kumite. Szkolenie odbyło się w Hali Sportowej RELAKS w Piotrkowie Trybunalskim, a jego gospodarzem był Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI na czele z Sensei Dariuszem Szulcem 4 dan.

W szkoleniu wzięło udział blisko 150 instruktorów i zawodników z 38 klubów Oyama karate, w tym m.in. z Norwegii i Rosji. Nasz klub reprezentowali: sensei Krzysztof Wojewoda, sempai Arkadiusz Wojewoda i sempai Maria Wasielewska. W pierwszym dniu szkolenia swoją wiedzę z zakresu technik walki przekazywał zgromadzonym Shihan Igor Gubaidulin 5 dan (Rosja). Swój pierwszy trening poświęcił on koncepcji walki w Knockdown, opartej na wyprzedzaniu ataku przeciwnika, a w czasie drugiego spotkania zaprezentował kombinacje walki z użyciem zahaczania, przechwytywania, podcinania oraz rzucania przeciwnika. Reprezentant Krajowy OYAMA IKF w Rosji zwrócił uwagę na przydatność tych rozwiązań pod kątem samoobrony oraz walki w turniejach organizowanych przez inne federacje karate kontaktowego. W niedzielę przed południem Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan (Kraków) przeprowadził trening w zakresie Kumite No Kata 1-2, koncentrując się na łączeniu uderzeń i kopnięć w ruchu. Z kolei Shihan Andrzej Tomiałowicz 5 dan (Lubsko) uczył trzeciej formy walki z uwzględnieniem Bunkai.
 /GALERIA/
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 5 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 41 osób łącznie odwiedziło Nas: 114735 osób (od 19.12.2011r.)