Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

NASI MŁODZI ZAWODNICY ZADEBIUTOWALI W WALKACH NA SOFT-KIJE

 W sobotę, 2 marca 2019 r. najmłodsi zawodnicy naszego Klubu udali się do Kłodawy, aby wziąć udział w zorganizowanym przez Turkowski Klub Karate Regionalnym Turnieju Oyama Karate w kata i w walkach na Soft-Kije.

 
W imprezie udział wzięło 180 zawodników trenujących w Koninie, Ślesinie, Kole, Babiaku, Turku, Rychwale, Grodźcu, Mycielinie, Kłodawie, Przedczu, Dąbiu i Brudzewie, reprezentujących Turkowski Klubu Karate, sekcję karate w klubie Kasztelania Brudzew, Koniński Klub Sportowy Centrum Oyama Karate i Kolski Klub Sportów Walki. Młodzi karatecy walczyli o prymat w konkurencji kata i w walkach na Soft-Kije. Medale dla naszego Klubu wywalczyli:
Bartosz Nowakowski – 1 miejsce Kata i 3 miejsce Soft-kije /dzieci starsze do lat 10/
Dorian Kubiak – 2 miejsce Kata / dzieci starsze do lat 10/
Wiktor Lewandowski – 2 miejsce Soft-kije /dzieci starsze do lat 10/
Hubert Kubiak – 3 miejsce Kata /dzieci do lat 8/
Poza strefą medalową znaleźli się: Kornelia Panek, Monika Mruk, Martyna Idczak, Julia Łukaszewska, Wiktoria Kokocińska, Hubert Stasiak, Jan Szymczak, Jakub Frątczak, Jakub Lewicki i Patryk Czupryński.
Musimy dodać, że start w walkach na Soft-kije był debiutem naszych reprezentantów w tej konkurencji i miał na celu zapoznanie się z tą nową dla nas formą rywalizacji sportowej.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu i zdobytego doświadczenia. OSU!