Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Partnerzy

Filmy
Dokumenty
Kalendarz
Linki

 

III PUCHAR POLSKI OYAMA CUP

 W dniu 09.03.2019 roku sempai Arkadiusz Wojewoda wystartował w III Pucharze Polski Oyama Cup w konkurencji knockdown. Ta prestiżowa impreza zorganizowana została w Nowogrodzie Bobrzańskim, a jej gospodarzem był Lubski Klub Sportowy Karate Oyama prowadzony przez sensei Andrzeja Tomiałowicza.

Z uwagi na bardzo wysoki poziom sportowy imprezy sempai Arek był jedynym przedstawicielem naszego Klubu uczestniczącym w tych zawodach, reprezentując nas w kategorii młodzieżowców do 70 kg. Jego udział w turnieju był kolejnym etapem przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Polski, w których bronił on będzie srebrnego medalu i walczył o tytuł mistrzowski. Niestety już w pierwszej walce nasz zawodnik spotkał się z utytułowany seniorem, medalistą Mistrzostw Polski i mistrzem Europy z 2017 roku Patrykiem Kosturkiem z Rzeszowa. Mimo zaciętego i  wyrównanego pojedynku popełniony przez Arka błąd w końcówce rundy pozwolił jego przeciwnikowi na wyprowadzenie celnego uderzenia, które skończyło walkę przed czasem. Należy dodać, że przed czasem skończyły się również pozostałe walki zawodnika z Rzeszowa, co pozwoliło mu zostać niekwestionowanym zwycięzcą rozegranej kategorii.
Start naszego zawodnika wsparła Gmina Miejska Koło.

/GALERIA/
Administrator
Strona główna |Archiwum |Treningi |Galeria |Historia |Kontakt
Copyright © KKSWDzisiaj odwiedziło Nas: 23 osób Wczoraj odwiedziło Nas: 57 osób łącznie odwiedziło Nas: 117086 osób (od 19.12.2011r.)