Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

IV Piknik rodzinny Oyama Karate

Kolejny sezon szkoleniowy w Kolskim Klubie Sportów Walki dobiega końca. Wzorem ubiegłych lat nadszedł czas na organizację nastepnego pikniku rodzinnego. Tym razem termin imprezy wyznaczono na sobotę 31.05.2014 roku. Mimo niepokoju, związanego z niepewną majową pogodą, mogącą zniweczyć plany wspólnego spędzenia wolnego czasu, aura znów okazała się dla nas łaskawa. Od godziny 12.00, około 250 osobowa grupa członków klubu, ich rodzin i zaproszonych gości, przybyła do ogródka rekreacyjnego przy obiekcie MOSiR w Kole, aby skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się ze sprzętem bojowym używanym przez kolską policję, dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i zawartości dwutlenku węgla w organizmie, czy też zapoznać się z profilaktyką nowotworową piersi. Oczywiście nieodzownym elementem spotkania były mięsne produkty z grilla i różnorodne sałatki, oraz słodkości przygotowane przez rodziców. Aby zapobiec nadmiernemu lenistwu, każdy przybyły mógł wziąć udział w licznych konkurencjach indywidualnych i rodzinnych, organizowanych w trakcie trwania imprezy. Na zakończenie, wszystkim dzieciom i rodzicom wręczone zostały pamiątkowe nagrody w formie klubowych plecaków, zestawów długopisów w etui i toreb na zakupy, oraz drobnych gadżetów.
Zarząd Klubu i wszyscy uczestnicy tej wesołej zabawy, pragną podziękować współorganizatorom: Powiatowi Kolskiemu, Państwowemu Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu p. Ewie Lewickiej i MOSiR w Kole za wsparcie, bez którego impreza ta nie mogłaby stać na tak wysokim poziomie.
Serdecznie dziękujemy p. Jarmili Szałaśny za obsługę fotograficzną, pracowników kolskiej Policji, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole, p. O. Kieszkowskiemu, p.p J.M Bartelom, ekipie grillującej oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tej udanej imprezy.