Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

Letni Obóz KKSW - Białka Tatrzańska 2020.

W sobotę 22 sierpnia, do domów powrócili uczestnicy obozu sportowo–rekreacyjnego, zorganizowanego przez nasz Klub.

 

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu

Dnia 18 czerwca grupa karateków z naszego klubu, spotkała się w hali MOSiR w Kole, aby przystąpić do egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu. 

 

Nagrody za 2019 rok wręczone.

Burmistrz Miasta Koła przyznał nagrody finansowe za osiągnięcia sportowe w 2019 roku. 

 

XXXVII Plebiscytu Przeglądu Konińskiego

Sempai Maria Wasielewska w pierwszej piątce „Najpopularniejszych Sportowców Wielkopolski Wschodniej 2019”. 

 

Ogólnopolski Turniej Oyama Karate w Lekkim Kontakcie

W sobotę 29.02.2020 roku Zarząd naszego Klubu zorganizował Ogólnopolski Turniej Oyama Karate w Lekkim Kontakcie.

 

Seminarium szkoleniowe Kichon Kata i Kobudo

Dnia 23.02.2020 przedstawiciele naszego Klubu uczestniczyli w seminarium szkoleniowym, którego gospodarzem był Turkowski Klub Oyama Karate

 

I Powiatowa Gala Mistrzów

W dniu 21 lutego 2020 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole odbyła się I Powiatowa Gala Mistrzów, zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Kole. 

 

Udane zakończenie roku zawodników Oyama Karate

W dniu 7 grudnia 2019 r. sześcioro przedstawicieli Kolskiego Klubu Sportów Walki udało się do Kozienic, aby tam w Hali Sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu wziąć udział w Otwartym Pucharze Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite i Kata.

 

Mikołajkowy egzamin z edukacją p-poż.

W dniu 4 grudnia prawie 70 adeptów Oyama Karate trenujących w naszym klubie przybyło do hali sportowej w Grzegorzewie, aby wziąć udział w egzaminie na stopnie szkoleniowe kyu.

 

Puchar Polski Oyama PFK w Kata

Reprezentacje 24 klubów Oyama Karate przybyły do hali OSiR w Turku, aby w dniu 16.11.2019 roku uczestniczyć w II Pucharze Polski Oyama Karate w Kata.

 

Samoobrona dla kobiet

W środę 6 listopada MOSiR w Kole po raz ostatni gościł uczestniczki cyklu spotkań poświęconych nauce skutecznej samoobrony w sytuacjach zagrożenia.

 

Maja Niżewska z medalem Pucharu Polski

W dniu 19.10.2019 roku, zawodnicy naszego Klubu w składzie Maja Niżewska i Arkadiusz Wojewoda stanęli do rywalizacji o medale w kolejnej prestiżowej imprezie.

 

Puchar Makroregionu Północno-Centralnego Oyama PFK w Kata i Kumite

W sobotę 12 października 2019 roku młodzi zawodnicy Kolskiego Klubu Sportów Walki udanie rozpoczęli nowy sezon sportowy.

 

Kolejny klubowy obóz letni za nami

Po dwunastu dniach aktywnego wypoczynku w Białce Tatrzańskiej, do domów powrócili uczestnicy letniego obozu Kolskiego Klubu Sportów Walki.

 

KOLEJNY PRACOWITY SEZON ZA NAMI

Tradycją naszego klubu staje się fakt, że ćwiczący z wszystkich grup wzmocnieni rodzicami i rodzeństwem spotykają się na wspólnym treningu podsumowującym mijający rok szkoleniowy.

 

Udane zakończenie sezonu na turnieju w Łodzi

W niedzielę, 16.06.2019, w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w Kata i Kumite.

 

Arkadiusz Wojewoda posiadaczem stopnia mistrzowskiego

W dniach 8-9 czerwca 2019 r., sempai Arkadiusz Wojewoda udał się do dojo w Starej Wsi, gdzie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Fundacji Rozwoju Karate Tradycyjnego odbyło się XVIII Międzynarodowe Seminarium Szkoleniowo-Kwalifikacyjne Oyama Karate. 

 

Maria Wasielewska obroniła tytuł wicemistrzyni Polski Oyama Karate w Kata

W dniu 25 maja 2019 r., Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu gościła uczestników XXV Mistrzostw Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata. 

 

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata i Kumite

W dniu 11 maja 2019 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w konkurencjach Kata i Kumite. 

 

Nasi sportowcy nagrodzeni przez władze miasta

Przedświąteczny okres to dobra okazja do finalizowania działań związanych z docenianiem i nagradzaniem osób za ich poświęcenie, godną postawę oraz ciężką pracę owocującą dobrymi wynikami.

 

Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kumite - podsumowanie.

W dniach 13-14 kwietnia 2019 r. zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach Kumite.

 

ŚLESIN SZCZĘŚLIWY DLA ZAWODNIKÓW NASZEGO KLUBU

     5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy medal to efekt dobrych walk naszych karateków na zorganizowanych w Ślesinie IV Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Centralnego Oyama Polskiej Federacji Karate w Kumite.

 

KLUBOWY EGZAMIN NA STOPNIE KYU

     We wtorek 12 marca 2019 roku nasi klubowicze, spotkali się w hali MOSiR w Kole, aby przystąpić do egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

 

III PUCHAR POLSKI OYAMA CUP

     W dniu 09.03.2019 roku sempai Arkadiusz Wojewoda wystartował w III Pucharze Polski Oyama Cup w konkurencji knockdown. Ta prestiżowa impreza zorganizowana została w Nowogrodzie Bobrzańskim, a jej gospodarzem był Lubski Klub Sportowy Karate Oyama prowadzony przez sensei Andrzeja Tomiałowicza.

 

NASI MŁODZI ZAWODNICY ZADEBIUTOWALI W WALKACH NA SOFT-KIJE

     W sobotę, 2 marca 2019 r. najmłodsi zawodnicy naszego Klubu udali się do Kłodawy, aby wziąć udział w zorganizowanym przez Turkowski Klub Karate Regionalnym Turnieju Oyama Karate w kata i w walkach na Soft-Kije.

 

VIII MISTRZOSTWA MAKROREGIONU CENTRALNEGO OYAMA PFK W KATA

     W dniu 9 lutego 2019 r. w Hali Sportowej w Moszczenicy odbyły się VIII Mistrzostwa Makroregionu Centralnego OYAMA PFK w Kata. Ich organizatorem był Piotrkowski Klub Oyama Karate „WASHI” na czele z Sensei Dariuszem Szulcem 4 dan.

 

MŁODZI KARATECY WALCZYLI W BABIAKU

     W sobotę 08.12.2018 roku Gminna Hala Sportowa w Babiaku gościła uczestników Regionalnego Turnieju Oyama Karate w lekkim kontakcie. Organizatorem zawodów był Kolski Klub Sportów Walki, a współorganizatorem stowarzyszenie „Babiak 21”.

 

Otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego

     W dniu 10 listopada 2018 r. przedstawiciele naszego klubu uczestniczyli w Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite. Turniej przeprowadzony został w Hali Sportowej AWF Wrocław, a jego organizatorem był Dolnośląski Klub OYAMA Karate na czele z Sensei Grzegorzem Trzeciakiem 4 dan.

 

Kolejne medale naszych zawodników w konkurencjach kata i kumite

     W sobotę 27 października 2018 r., podopieczni sensei Krzysztofa Wojewody uczestniczyli w IV Otwartym Pucharze Makroregionu Centralnego Oyama Karate w kata i kumite. Impreza zorganizowana została przez Turkowski Klub Karate oraz Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie.

 

Ogólnopolskie Seminarium Oyama PFK

     W dniach 13-14 października 2018 r., przedstawiciele naszego klubu wzięli udział w Ogólnopolskim Seminarium OYAMA PFK poświęconemu Kumite. Szkolenie odbyło się w Hali Sportowej RELAKS w Piotrkowie Trybunalskim, a jego gospodarzem był Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI na czele z Sensei Dariuszem Szulcem 4 dan.

 

Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Kumite

     W dniu 7 października 2018 roku, w reprezentacyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej ARENA LEGIONOWO, w Legionowie odbył się Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite. Jego organizatorem był UKS Mazowieckie Centrum Karate na czele z Sensei Dariuszem Kowalskim 3 dan.

 

Letni Obóz - Białka Tatrzańska 2018.

     W dniu 8 sierpnia swój 12-dniowy wypoczynek w górach zakończyli uczestnicy letniego obozu sportowo–rekreacyjnego, zorganizowanego przez nasz klub.

 

Nasz zawodnik srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Oyama Karate w Kumite

     W dniu 19 maja 2018 r., Jelenia Góra była gospodarzem XXIII Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kumite. Dużym sukcesem zakończył swój start w tej prestiżowej imprezie nasz reprezentant sempai Arkadiusz Wojewoda.

 

V Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

     W dniu 11.05.2018 roku, hala MOSiR w Kole była miejscem zmagań młodych adeptów Oyama Karate doskonalących umiejętności technik walki w naszym klubie. Po raz piąty spotkali się oni, aby walczyć o tytuły mistrzów KKSW w konkurencjach kata i sprawnościowej.

 

Egzamin na stopnie uczniowskie kyu.

     Ponad 60-cio osobowa grupa młodych karateków, zebrała się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole, aby przystąpić do egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

 

Wicemistrzostwo Polski naszej zawodniczki w MP w Kata

     Srebrny i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Kolskiego Klubu Sportów Walki w XXIV Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata oraz II Pucharze Polski OYAMA CUP w Knockdown.

 

VII Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama Karate w Kata.

     W sobotę 17 lutego 2018 roku reprezentanci Kolskiego Klubu Sportów Walki uczestniczyli w VII Mistrzostwach Polski Centralnej Oyama Karate w Kata.

 

Prezenty od Świętego Mikołaja

     Grudzień to miesiąc w którym od zawsze wszystkie dzieci wypatrują Świętego Mikołaja, zastanawiając się, jakim prezentem zostaną obdarowane. Takie same przemyślenia towarzyszą dzieciom ćwiczącym w naszym klubie.

Złoto w Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego Oyama PFK w Kata i Kumite

     W dniu 26 listopada 2017 r. nasi zawodnicy wzięli udział w Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite. Turniej odbył się w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, a jego Organizatorem był Wrocławski Klub Karate Oyama DRAGON z Sensei Łukaszem Laskowskim 3 dan na czele.

Pierwszy start w nowym sezonie za nami.

     Zawodnicy naszego Klubu uczestniczyli w III Otwartym Pucharze Makroregionu Centralnego w Kata zorganizowanym przez Turkowski Klub Karate.

Obóz szkoleniowy w Białce Tatrzańskiej.

     Dzięki pozyskaniu środków finansowych w ramach realizacji programu „Klub” ogłoszonego i wspieranego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, nasi zawodnicy mogli podnosić swoje umiejętności sportowe w trakcie zgrupowania w Białce Tatrzańskiej.

Podsumowanie sezonu w Kolskim Klubie Sportów Walki

We wtorek 20.06.2017 roku, Zarząd Kolskiego Klubu Sportów Walki, zorganizował zajęcia podsumowujące kończący się sezon szkoleniowy 2016/17.

Młodzi karatecy wrócili znad morza.

     Po jedenastu dniach aktywnego wypoczynku na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, do domów powróciła 30-osobowa grupa uczestników letniego obozu sportowo-rekreacyjnego organizowanego przez nasz Klub.

Nasi klubowicze docenieni przez władze miasta.

     Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek przyznał trenerom i młodym sportowcom nagrody za osiągnięcia w 2016 roku. Uroczystość wręczenia odbyła się w dniu 17 maja 2017 r. w Sali Obrad Rady Miasta Kolskiego Ratusza.

Złoto reprezentantki naszego klubu w Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kumite

     W dniach 27-28 maja 2017 r., reprezentanci naszego Klubu wzięli udział w XXII Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate w konkurencjach walk. Zawody zorganizowane zostały w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie.

Udany występ naszych zawodników w Kumite

     W dniu 8 kwietnia 2017 roku, zawodnicy naszego klubu wzięli udział w II Otwartych Mistrzostwach Polski Centralnej Oyama Karate w Kumite. Organizatorem turnieju rozegranego w Sali sportowej przy Gimnazjum im. M. Kopernika w Ślesinie, był Koniński Klub Sportowy CENTRUM Oyama Karate.

Srebro Mistrzostw Polski Oyama Karate w Kata.

     Blisko 180 zawodników z 27 klubów Oyama karate wystartowało 25 marca 2017 r. w XXIII Mistrzostwach Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata. Zawody rozegrano w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku.

XIV Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata

     W dniu 11.03.2017 roku hala sportowa MOSiR w Kole gościła uczestników XIV Otwartych Mistrzostw Wielkopolski Oyama Karate w Kata. Organizatorem imprezy był Zarząd Kolskiego Klubu Sportów Walki, a współorganizatorem MOSiR w Kole. Organizację mistrzostw dofinansowała Gmina Miejska Koło.

IV Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

     W dniu 04.03.2017 roku, młodzi zawodnicy naszego klubu, po raz czwarty zgromadzili się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Kole, aby walczyć o tytuły mistrzów KKSW w konkurencji kata.

Pierwsze medale naszych zawodników w 2017 roku.

     W dniu 11 lutego rozegrano w Łodzi VI Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama PFK w Kata. Wśród 140 zawodników z 11 klubów Oyama Karate, znalazło się 17 podopiecznych sensei Krzysztofa Wojewody, reprezentujących barwy naszego klubu.

Dzień dobry Św. Mikołaju.

     W dniu 6 grudnia, Święty Mikołaj nie tylko obchodzi imieniny, ale rozpoczyna również swoją wędrówkę po świecie, aby obdarowywać prezentami grzeczne dzieci.

Kolejny sprawdzian umiejętności młodych adeptów Oyama karate.

     W czwartek 1 grudnia 2016 r., blisko 60-ciu młodych karateków, wzięło udział w egzaminie na kolejne stopnie uczniowskie Oyama Karate.

Udany występ zawodników Kolskiego Klubu Sportów Walki na Mistrzostwach Europy

     W dniach 26-27 listopada 2016 roku, w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-knockdown i Knockdown.

II Puchar Polski Centralnej w Kata

     Turkowski Klub Karate i Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie, był organizatorem II Pucharu Polski Centralnej Oyama Karate w Kata. Zawody odbyły się 22 października 2016 r. w Kłodawie, w hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 i były częścią gminnych Dni Sportu.

Witamy nowych SENSEI.

     Po latach studiowania Oyama Karate, wiążącego się z wieloma wyrzeczeniami, ciężkim treningiem, hektolitrami wylanego potu, często kosztem kontaktów towarzyskich, do egzaminu na „czarny pas” przystąpiła trójka zawodników Kolskiego Klubu Sportów Walki - Joanna Janiak, Karolina Zielińska I Mikołaj Michalak.

Wypoczynek letni - Białka Tatrzańska 2016

     W czwartkowy poranek 28 lipca, 33 osobowa grupa dzieci i młodzieży, przybyła na wyznaczone miejsce zbiórki, aby po krótkim pożegnaniu z rodzicami, udać się autokarem na wypoczynek do pensjonatu „Pod Tatrami” w malowniczej Białce Tatrzańskiej.

Podsumowanie sezonu w Kolskim Klubie Sportów Walki

     We wtorek 21.06.2016 roku, Zarząd Kolskiego Klubu Sportów Walki, zorganizował zajęcia podsumowujące kończący się sezon szkoleniowy 2015/16.

O włos od medalu w XXI Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kumite.

     Blisko 330 zawodników z 35 klubów z Polski i 1 klubu z Niemiec, przybyło do Rzeszowa, aby wziąć udział w XXI Mistrzostwach Polski OYAMA Karate, w konkurencji KUMITE.

Udany występ naszego zawodnika w Pucharze Europy, w Kickboxingu.

     W dniach 29.04-01.05.2016 roku, dwóch reprezentantów naszego Klubu,stoczyło walki ringowe w formule low-kick, w zorganizowanym w Ostrowcu Świętokrzyskim Polish Open WAKO European Cup.

Kolejne medale naszych zawodników.

     Trójka naszych reprezentantów udała się do Łasku, aby wziąć udział w otwartym turniej w formule semiknockdown „Red Wizard Cup 3”.

Kickboxing - Seminarium szkoleniowo-egzaminacyjne

     W dniu 20.04.2016r., Kolski Klub Sportów Walki zorganizował seminarium szkoleniowo-egzaminacyjne z zakresu technik i formuł walki, obowiązujących w dyscyplinie kickboxing.

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI CENTRALNEJ OYAMA KARATE W KUMITE - Ślesin 2016

     Ośmiu zawodników i osiem medali. Takim bilansem zakończyli start w I Mistrzostwach Polski Centralnej Oyama Karate w Kumite, zawodnicy Kolskiego Klubu Sportów Walki.

     Zawodnik Kolskiego Klubu Sportów Walki zadebiutował w Mistrzostwa Polski w Kickboxingu.

XIII OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI OYAMA KARATE W KATA

     Grupa 160 młodych adeptów karate, spotkała się 2 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rychwale, aby walczyć o zwycięstwo w XIII Mistrzostwach Wielkopolski Oyama Karate w Kata.

XXII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata

     W dniu 12.03.2016r. w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Olkuszu, odbyły się XXII Mistrzostwa Polski OYAMA Polskiej Federacji Karate w Kata. W turnieju tym wystartowało 224 zawodniczek i zawodników z 28 klubów. Organizatorem był Jurajski Klub Oyama Karate na czele z Sensei Kazimierzem Skalniakiem 4 dan.

Seminarium szkoleniowe z zakresu wojskowej walki wręcz.

     W dniach 05-06.03.2016r., Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych i Psów Pracujących zorganizował w Koninie szkolenie poświęcone wojskowej walce wręcz.

III Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

     W dniu 27.02.2016 roku, na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Kole, zgromadzili się młodzi zawodnicy naszego klubu, aby po raz trzeci walczyć o tytuły mistrzów KKSW.

Egzamin na stopnie uczniowskie kyu.

     Ponad 60-cio osobowa grupa młodych karateków, zebrała się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Kole, aby przystąpić do egzaminu na stopnie szkoleniowe kyu.

Mistrzostwa Polski Centralnej - Łódź 2016

     30 stycznia 2016r., to data organizacji kolejnych Mistrzostw Polski Centralnej Oyama Karate w Kata. W turnieju wystartowało 134 zawodników reprezentujących 11 klubów.

Młodzi karatecy wyróżnieni.

     Z inicjatywy Rady Sportu, dnia 14.01.2016 w Ratuszu Miejskim w Kole, uhonorowano młodych sportowców osiągających wysokie wyniki w rywalizacji sportowej.

Kolejne odwiedziny sędziwego Mikołaja.

     Czerwony strój, biała broda, pastorał, Śnieżynki, no i worek z prezentami. Taki widok, to ”miód na serca” naszych klubowiczów.

XVI Puchar Polski Oyama Top

     Start w XVI Pucharze Polski Seniorów i Juniorów OYAMA TOP, rozpoczął nowy sezon sportowy dla zawodników naszego klubu.

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM W KRAKOWIE

     Przygotowanie do udziału w przyszłorocznym egzaminie na stopnie mistrzowskie, było głównym celem Ogólnopolskiego Seminarium OYAMA Karate, które odbyło się 10 października 2105r. w Krakowie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone.

Letni Obóz KKSW - Białka Tatrzańska 2015.

          W niedzielę 19 lipca, do domów powrócili uczestnicy kolejnego obozu sportowo–rekreacyjnego, zorganizowanego przez Kolski Klub Sportów Walki. 

V Piknik rodzinny Oyama Karate

     Wakacje coraz bliżej, ostatnie treningi przed nami. Ale za nami kolejny już klubowy piknik rodzinny, zorganizowany z okazji  powitania lata. Po pracowitym sezonie, przyszła pora na wspólne spotkanie przy grillu w przyjacielskiej atmosferze, zgodnej z duchem Oyama Karate.

Udany egzamin Joanny Janiak na 1 kyu.

       Dnia 12 czerwca 2015 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w Krakowie-Nowej Hucie, odbył się ogólnopolski egzamin na brązowe pasy (2 i 1 kyu), do którego przystąpiło 71 zawodników z 27 klubów Oyama karate.

Otwarty Puchar Europy OYAMA IKF i XX Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA PFK

      W dniach 23-24 maja 2015 roku, reprezentacja naszego Klubu gościła w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” w Wieliczce, aby wziąć udział w Otwartym Pucharze Europy OYAMA IKF i XX Otwartych Mistrzostwach Polski OYAMA PFK w konkurencjach: Kata, Knockdown, Semi-knockdown.

XII Mistrzostwa Wielkopolski OYAMA Karate w Kata

       Siedem medali przywieźli reprezentanci naszego Klubu z XII Mistrzostw Wielkopolski Oyama Karate w Kata. Tym razem areną ich zmagań była Hala Widowiskowo - Sportowa w Rychwale.

 

II Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

       W dniu 21.03.2015 roku, młodzi zawodnicy naszego klubu zgromadzili się w kolskiej hali MOSiR, aby po raz kolejny rywalizować o tytuły mistrzów KKSW w konkurencji sprawnościowej i kata. Sposobnością do tego były zorganizowane przez Zarząd KKSW II Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki.

 

XXI Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata - Koło 2015

        W dniu 07.03.2015 r., w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole odbyły się XXI Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata, w których wystartowało blisko 200 zawodników z 27 klubów. Organizatorem był Kolski Klub Sportów Walki, a współorganizatorem MOSiR w Kole.

III Klubowy Bal Karnawałowy

       Super atmosfera, super goście, wspaniała zabawa. Tak w skrócie opisać można, to co działo się w trakcie trwania kolejnego balu karnawałowego naszego Klubu.

V Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama Karate w Kata.

       31 stycznia 2015 r. w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi odbyły się IV Mistrzostwa Polski Centralnej Oyama Karate w Kata, zorganizowane przez Łódzki Klub Oyama Karate „Neko".

Witaj Święty Mikołaju.

     Mija kolejny rok, nadszedł miesiąc grudzień. Swoją podróż po wszystkich zakątkach Ziemi rozpoczął poczciwy Święty Mikołaj. Czy zawita i do nas? Czy byliśmy grzeczni? Co nam przyniesie….?

OYAMA TOP

       Piątka reprezentantów naszego Klubu uczestniczyła w zorganizowanym dnia 22 listopada 2014 r., w Jeleniej Górze XV Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate - „OYAMA TOP”.

Kurs ratownika pierwszej pomocy

       Zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas trwania zajęć jest priorytetem w naszym klubie. Jednak biorąc pod uwagę specyfikę szkolenia w kontaktowych sportach walki, zawsze należy liczyć się z ryzykiem zaistnienia różnego rodzaju urazów.

Obóz Letni Pogorzelica 2014

         Dwanaście dni spędziła w Ośrodku Wczasowo Rekreacyjnym „Manta”  w Pogorzelicy, 49 osobowa grupa młodych uczestników letniego obozu sportowo-rekreacyjnego Kolskiego Klubu Sportów Walki.  

 

IV Piknik rodzinny Oyama Karate

       Kolejny sezon szkoleniowy w Kolskim Klubie Sportów Walki dobiega końca. Wzorem ubiegłych lat nadszedł czas na organizację nastepnego pikniku rodzinnego. Tym razem termin imprezy wyznaczono na sobotę 31.05.2014 roku.

XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kumite

 

       W dniach 12-13 kwietnia 2014 r. w Andrychowie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate. Organizatorem tej bardzo udanej imprezy był Małopolski Klub Karate z Sensei Jackiem Kasperkiem 4 dan na czele, współpracujący z Klubem Karate „Mawashi”, reprezentowanym przez Sensei Sebastiana Wacławskiego 2 dan. Mistrzostwa odbywały się pod patronatem Ambasady Japonii w Polsce, Miasta i Gminy Andrychów oraz Oyama Polskiej Federacji Karate.

 

XX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata

         Dnia 29.03.14 r. w Tychach odbyły się XX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata, w których wystartowało 192 zawodników i zawodniczek z 26 klubów Oyama Karate.

I Mistrzostwa Kolskiego Klubu Sportów Walki

       W dniu 22.03.2014r. hala MOSiR w Kole stała się areną sportowych zmagań młodych zawodników naszego klubu. Tym razem spotkali się oni, aby rywalizować o tytuły mistrzów w konkurencji sprawnościowej i kata .

 

XI Mistrzostwa Wielkopolski OYAMA Karate w Kata

       W sobotę, 01.03.2014 r. Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 1 w Kłodawie, gościła uczestników XI Mistrzostw Wielkopolski OYAMA Karate w Kata. Organizatorem turnieju był Turkowski Klub Karate, a współorganizatorem Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie.

Niech żyje Bal...

      Jak karnawał to karnawał, jak zabawa to zabawa. Z tego założenia wyszli goście, bawiący się wspaniale na drugim Balu Karnawałowym, zorganizowanym przez Zarząd naszego Klubu.

Wizyta św. Mikołaja

        Czwartek 5 grudnia, kolejne dzień szkoleniowy w naszym Klubie. Jak zawsze wymiana grup młodych karateków. Koniec zajęć  dla jednej grupy, początek dla grupy następnej. Chwila wspólnej medytacji, uspokojenie po wysiłku dla jednych, przygotowanie do treningu dla drugich. Nagle.......