Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

OBÓZ LETNI - BIAŁKA TATRZAŃSKA

000000.jpg

Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata Koło 2015

 Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w Kata Koło 2015

Obóz Letni 2013

        Słońce, słońce i jeszcze raz słońce. Taka pogoda towarzyszyła uczestnikom letniego obozu KKSW w czasie trwania dwóch turnusów sportowo-rekreacyjnych i zgrupowania szkoleniowego, zorganizowanych w malowniczej Białce Tatrzańskiej.

Ogólnopolski egzamin w Krakowie

 

        W piątek 21 czerwca, w Krakowie-Nowej Hucie, w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com Zone, odbył się ogólnopolski egzamin na zielone i brązowe pasy dla osób które ukończyły 14 lat.

 

III Klubowy Piknik Rodzinny

      Nadszedł czerwiec, rozpoczął się czas organizacji pikników i festynów. Mimo, że miesiąc ten przyniósł nam deszcze i nie skłaniał do zabaw na wolnym powietrzu, to termin III Pikniku Rodzinnego KKSW, wyznaczony na  sobotę 08.06.2013 roku okazał się „strzałem w dziesiątkę”.

Arkadiusz Wojewoda medalistą Mistrzostw Polski w Kumite

 
    W dniach 13-14 kwietnia 2013r. w Moszczenicy K/Piotrkowa Trybunalskiego odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski OYAMA Karate w konkurencjach kumite, oraz Ogólnopolski Turniej Seniorów w Semi-knockdown, w których wzięło udział blisko 400 zawodników z 43 klubów (w tym z 2 klubów Kyokushin Tezuka Group i 1 klubu Kyokushin Matsushima). 

XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w Kata - brązowy medal Joanny Janiak

   W dniu 23.03.2013 r., w Łasku odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w konkurencji Kata, w których wystartowało 195 zawodniczek i zawodników z 25 klubów Oyama Karate.  Zawody zorganizował Łaski Klub Sztuk Walki z Sensei Stanisławem Kołodziejskim 2 dan na czele.

 

II Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Oyama Karate w Kata

 
  W dniu 16 lutego w Kłodawie odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Oyama Karate w Kata, których organizatorem był Turkowski Klub Karate. W zawodach mających formę „otwartych” udział wzięło około 70 zawodników na co dzień trenujących w Kłodawie, Kole, Kramsku, Brudzewie, Grodźcu, Rychwale i Turku. 

Karnawał 2013


   Zgodnie z kalendarzem zaplanowanych imprez w sobotę 09.02.2013r., sala Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole, gościła dzieci i młodzież z naszego klubu. Spotkali się oni, aby po raz kolejny spędzić popołudnie na balu karnawałowym zorganizowanym przez Zarząd KKSW.

 

Bal karnawałowy KKSW

 

   Karnawał to okazja do szaleństw i wesołej zabawy, podczas odbywających się w tym czasie balów, prywatek i innych imprez tanecznych. W tym roku ideę taką poparł Zarząd KKSW, podejmując decyzję o organizacji Balu Karnawałowego dla dorosłych członków i sympatyków klubu.

 

Kolejne odwiedziny Św. Mikołaja

 

        Zgodnie z obietnicą daną dzieciom przed rokiem i tym razem 6 grudzień okazał się dniem wizyty Świętego Mikołaja. Tak niecierpliwie wyczekiwany przez najmłodszych gość zapamiętał ogrom pracy jaką wykonał podczas poprzedniej wizyty i aby wszystko poszło lekko i miło przywiózł ze sobą dwie Śnieżynki, które pracowicie wspomagały go w trakcie wręczania prezentów. 
 

 

I Puchar Polski OYAMA Karate w Kata

 

      Dwa brązowe medale przywiozła reprezentacja naszego Klubu z I Pucharu Polski OYAMA Karate w Kata, który odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Turku.
 
 

 

Lato 2012 - Białka Tatrzańska

 

        Kolejne wyjazdy naszych klubowiczów do malowniczej Białki Tatrzańskiej stały się faktem.  Po spędzeniu wspólnego wypoczynku w nadmorskiej Pogorzelicy i krótkim odpoczynku w domowym zaciszu, młodzi adepci karate obrali kierunek na południe i wzorem poprzednich lat zawędrowali w góry do pensjonatu „Pod Tatrami”.

 

Klubowicze nad morzem.

Pogorzelica to miejscowość uznana za kurort uzdrowiskowy Wybrzeża Rewalskiego ze specyficznym morskim mikroklimatem i szeroką piaszczystą plażą, duże obszary lasów sosnowych sprawiają, że jest to prawdziwy raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych spacerów. W dniach od 14.07 do 25.07.2012 r. okazję do poznania walorów tej miejscowości miała 66 osobowa grupa dzieci i młodzieży uczestnicząca w kolejnym Letnim Obozie Kolskiego Klubu Sportów Walki.

II Piknik Rodzinny

    Po udanym rodzinnym pikniku zorganizowanym w roku 2011 pod nazwą  „Uśmiech Dziecka na Dzień Dziecka”, również i w tym sezonie w dniu 26 maja  klubowicze, ich rodziny oraz osoby związane z klubem mogły pogrilować, pobawić się i spędzić miło czas w duchu Oyama Karate.
 

 

XVIII Mistrzostwa Polski Oyama karate w Kata - Olkusz 2012

 
     Kolejny udział naszych zawodników w rywalizacji sportowej na najwyższym szczeblu stał się historią. Tym razem przedstawiciele naszego klubu udali się do Olkusza, aby tam w sobotę 31.03.2012 roku, uczestniczyć w XVIII Mistrzostwach Polski Oyama Karate w Kata.
 

 

X Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata.

         W sobotę 17.03.2012 roku hala MOSiR w Kole, gościła uczestników X Mistrzostw Wielkopolski Oyama Karate w Kata.

 

 

Bal karnawałowy KKSW

     Wesoła zabawa, kolorowe stroje, dobry nastrój i muzyka, oraz zadowolone miny rodziców obserwujących zabawę swoich pociech, to najlepsza nagroda dla organizatorów Balu Karnawałowego Kolskiego Klubu Sportów Walki.


 

I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Oyama PFK w Kata.

      W sobotę 28 stycznia br., młodzi zawodnicy z naszego klubu mieli okazję wziąć udział w kolejnych zawodach zorganizowanych przez  Turkowski Klub Karate.

 

 

Wielkanoc 2014 roku.

 

IX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata

    W sobotę 26.11.2011 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Turku odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Oyama Karate w Kata.

Niespodziewana wizyta Św. Mikołaja

     Szósty grudnia to dzień w którym od lat wszystkie dzieci wypatrują Świętego Mikołaja, aby ten przybył i obdarował je wyczekiwanymi prezentami.

Kolejny letni obóz za nami.

    Uśmiech, mnóstwo atrakcji i piękna pogoda w nagrodę za trud sezonu szkoleniowego towarzyszyła uczestnikom letniego obozu sportowo - rekreacyjnego naszego Klubu.