Kolski Klub Sportów Walki

oyama karate - kickboxing

OYAMA IKF PZKB_logo
Bird

Niespodziewana wizyta Św. Mikołaja

Niespodziewana wizyta Św. Mikołaja

 

 

Przybycie Św. Mikołaja

 

            Szósty grudnia to dzień w którym od lat wszystkie dzieci wypatrują Świętego Mikołaja, aby ten przybył i obdarował je wyczekiwanymi prezentami.

 

W tym roku z okazji spotkania z gościem z Laponii skorzystały dzieci i młodzież ćwiczący w Kolskim Klubie Sportów Walki. Święty Mikołaj pojawiając się osobiście na zajęciach, roztoczył na sali atmosferę radości i zbliżających się świąt, a przywieziony przez niego worek prezentów osłodził podniebienia klubowiczom. Z powodu zaawansowanego wieku i problemów ze zdrowiem (dokuczająca podagra),towarzyszyła mu tajemnicza Śnieżynka, która rozdawała wszystkim zaraźliwe uśmiechy i służyła pomocą sędziwemu gościowi tam gdzie zaistniała taka potrzeba.

 

 

 

Zespół Świętego Mikołaja podczas pracy

 

 

Podczas krótkiej wizyty każdy młody karateka miał okazję zamienić z Mikołajem kilka zdań, uścisnąć mu dłoń, a nawet poprzez recytację „Przysięgi Dojo” zobowiązać się do wytrwałości w treningu i przestrzegania wszelkich zasad w niej zawartych.  Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, więc i ta wizyta jest już za nami. Wierzymy jednak, że Święty Mikołaj odwiedzi nas za rok, do czego zachęcać go będziemy swoją postawą na treningach i w życiu codziennym.

 

Do widzenia Święty Mikołaju, już tęsknimy. Osu!!!  /Galeria/